Grupa Kapitałowa PZU

PZU jest korporacja, która nie tylko odnosi sukcesy na Polskim rynku, ale również w Europie środkowo-Wschodniej. Wokół klienta łączymy wiele produktów takich jak ubezpieczenie na życie oraz majątku, fundusze inwestycyjne, bankowość, usługi medyczne i assistance oraz inne inwestycje. PZU stawia na budowanie wieloletnich relacji z klientami, a także na zaspokojenie wszystkich jego potrzeb poprzez dopasowanie produktów do indywidualnych potrzeb. Tradycje korporacji PZU sięgają roku 1803, gdzie na polskich ziemiach powstało pierwsze przedsiębiorstwo ubezpieczeniowe. Akcje spółki od 2010 roku notowane są na Warszawskiej Giełdzie. Z miejsca Spółka została wciągnięta do WIG 20, czyli do spółek, które mają największą płynność oraz najwyższą wartość rynkową. Właścicielem Grupy PZU jest Skarb Państwa, posiadający ponad 34,1 procent akcji spółki.

Ubezpieczenie domu oraz mieszkania w PZU

Towarzystwo Ubezpieczeniowe PZU oferuje szeroki pakiet ubezpieczeń domu i mieszkania. Grupa PZU dba zarówno o miejsce, w którym mieszkasz oraz o Ciebie, jak i Twoich bliskich. Wypłata odszkodowania następuje na skutek zniszczenia budynku, uszkodzenie wyposażenia, czy też w przypadku kradzieży dóbr luksusowych znajdujących się w domu. PZU opłaca oraz organizuje wszelką pomoc w momencie wystąpienia nagłych wypadków jak popsuta instalacja elektryczna, czy awaria hydrauliki. W przypadku wykupienia przez klienta dodatkowej opcji ubezpieczenia można skorzystać z wariantu Super Plus, która pozwalań na wypłacenie określonej sumy pieniędzy na opłaty związane z naprawą sprzętu RTV/AGD lub skorzystanie z pomocy informatyka, który przyjedzie do Twojego domu i naprawi laptop czy komputer.

Dodatkowe pakiety ubezpieczenia domu i mieszkania


PZU oferuje również możliwość rozszerzenia pakietu ubezpieczenia domu i mieszkania. W ramach rozszerzenia możemy ubezpieczyć przedmioty od ich stłuczenia, w tym plastiku, konglomeratu, czy kamienia. Wypłata odszkodowania następuje w momencie przypadkowego stłuczenia przedmiotów w Twoim domu. Do przykładowych sytuacji należy zaliczyć dziecko, które kopie piłkę, a następnie stłucze szybę. Wypłata odszkodowania również następuje w momencie, kiedy przeciąg zatrzaśnie drzwi, a następnie stłucze szybę oraz bardzo wysoka temperatura powoduje pęknięcie szyby w kominku. 

PZU oferuje szeroką paletę ubezpieczenia do domu i mieszkania, PZU dba zarówno o miejsce, w którym mieszkasz oraz o Ciebie, jak i Twoją rodzinę, PZU wypłaca odszkodowanie w momencie włamania do domu i kradzieży cennych rzeczy.